„Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI wieku”

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dziś udostępniamy Państwu naszą nową stronę internetową realizowaną w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI wieku”. Pod adresem http://www.teatranatomiczny.wum.edu.pl poznacie Państwo historię nauki o ciele człowieka, prześledzicie życiorysy wybitnych anatomów i przeczytacie o najsłynniejszych atlasach anatomicznych.
Na stronie zaprezentowana jest wiedza z zakresu anatomii prawidłowej, patologicznej i medycyny sądowej. Dowiecie się też Państwo, do czego służyły teatry anatomiczne i jaką rolę odegrały w rozwoju współczesnej medycyny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej witryny.

Na bieżąco będziemy publikować tam informacje o kolejnych odsłonach realizacji naszego projektu, w tym terminy otwartych wykładów i spacerów; mamy nadzieję, że w nieodległej przyszłości – stacjonarnych zajęć muzealnych.

Projekt „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.” dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.