Gra MEMORY- nowy projekt naszego Muzeum

Szanowni Państwo,

Wreszcie możemy się z Państwem podzielić tą dobrą wiadomością- w dniu dzisiejszym pracownicy naszego Muzeum sprawią miłą gwiazdkową niespodziankę dla pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Będzie to gra MEMORY, która bez wątpienia umili czas młodszym członkom rodziny, ale nie tylko. Gra składa się z  20 par kartoników ze zdjęciami przedstawiającymi zbiory z naszego Muzeum, wykonanymi przez Dział Fotomedyczny. To pierwsza, limitowana edycja tej wyjątkowej zabawki edukacyjnej – następne mamy nadzieję będą jeszcze lepsze.

Nasze gry będą również nagrodami w konkursach, które będziemy organizować w 2021 roku na Facebooku, dlatego bardzo serdecznie zachęcamy do obserwowania naszego profilu.