W dniu 7 maja o godz. 11.00 odbędzie się XIV Konferencja Naukowa
I Wydziału Lekarskiego, w ramach której w Muzeum Historii Medycyny WUM (w sali 27 na parterze) zostanie poprowadzona sesja: Vita mortuorum in memoria vivorum est posita. Wspomnienie o prof. Andrzeju Trzebskim. Na Konferencję zapraszają Dziekan I Wydziału Lekarskiego WUM Prof. Paweł Włodarski, Kierownik Katedry i Zakładu Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM Prof. Agnieszka Cudnoch – Jędrzejewska oraz Dyrektor Muzeum Historii Medycyny WUM Dr n. hum. Adam Tyszkiewicz.

Czytaj dalej „XIV Konferencja Naukowa I Wydziału Lekarskiego pt.: Vita mortuorum in memoria vivorum est posita. Wspomnienie o prof. Andrzeju Trzebskim.”