Oświadczenie dot. wykładu „Medycyna i mumie w starożytnym Egipcie”

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym sięgnęła nasze Muzeum Historii Medycyny WUM klątwa Tutenchamona uniemożliwiając nam przeprowadzenie wykładu on-line prof. Andrzeja Niwińskiego pt. „Medycyna i mumie w starożytnym Egipcie”. Za sprawą starań jednego z uczestników spotkaniu, który bez wątpienia nie reprezentował ducha akademickiego, prelekcja została przerwana i postaramy się ją Państwu udostępnić z nagrania na początku Nowego Roku. Dziękujemy za Państwa duże zainteresowanie i słowa wsparcia; dzisiejsza smutna sytuacja jeszcze bardziej zmobilizuje nas do działania. Życzymy jeszcze raz spokojnych a przede wszystkim zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego 2021 roku.

Dyrektor Muzeum Historii Medycyny
Adam Tyszkiewicz