Anatomiczny pakiet edukacyjny do pobrania

W ramach naszego projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.” przygotowaliśmy dla Państwa folder edukacyjny, dzięki któremu będziecie mogli Państwo  poćwiczyć swoje szare komórki i utrwalić wiedzę o anatomii zdobytą za pośrednictwem naszych pokazów, wykładów, warsztatów oraz projektowej strony internetowej. Wydrukowane pakiety edukacyjne czekają cierpliwe w nowo powstałej sali naszego muzeum na otwarcie dla publiczności bram uniwersytetów, a my tymczasem udostępniamy Państwu zbiór  łamigłówek w wersji cyfrowej. Życzymy dobrej zabawy!

Folder w formacie pdf dostępny jest do pobrania TUTAJ

Opracowanie: Diana Święcka

Grafika i skład: Piotr Berezowski

Projekt „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.” dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.