Zapraszamy na kolejny wykład online pt. „Wampiry w średniowiecznej Polsce”

Szanowni Państwo, w imieniu prelegenta i własnym serdecznie zapraszamy na wykład on-line pt. „Wampiry w średniowiecznej Polsce”.
Będzie to już piąta z serii dziesięciu prelekcji realizowanych w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI wieku”.
Naszym prelegentem będzie dr Łukasz Maurycy Stanaszek – antropolog, archeolog, badacz i popularyzator historii i kultury Urzecza.
Wykład odbędzie się w formie on-line 25 marca 2021 r. o godzinie 17:00 TUTAJ.  Ze względów technicznych liczba wejść na platformę ograniczona jest do 250 – o uczestnictwie w wydarzeniu decyduje pierwszeństwo połączenia ze wskazanym adresem. Wykład zostanie nagrany i udostępniony na naszej stronie Teatru Anatomicznego.
Wykład organizowany w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.”, dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Czytaj dalej „Zapraszamy na kolejny wykład online pt. „Wampiry w średniowiecznej Polsce””