Wykład „Czy praca on-line musi boleć?”

Szanowni Państwo, w imieniu prelegentów i własnym serdecznie zapraszamy na wykład pt. „Czy praca on-line musi boleć?” Będzie to czwarta z serii dziesięciu prelekcji realizowanych w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI wieku”.

Wykład odbędzie się w formie on-line 25 lutego 2021 r. o godzinie 17:00 pod adresem: https://zoom.us/j/93636116193…
Ze względów technicznych liczba wejść na platformę ograniczona jest do 250 – o uczestnictwie w wydarzeniu decyduje pierwszeństwo połączenia ze wskazanym adresem. Wykład zostanie nagrany i udostępniony na naszej nowej witrynie: www.teatranatomiczny.wum.edu.pl.

Specjaliści leczenia narządu ruchu – ortopeda dr hab. n.med. Andrzej Kotela
i dwóch fizjoterapeutów dr n. o zdr. Joanna Jaczewska-Bogacka oraz mgr Mateusz Wyszyński – opowiedzą o tym:
– jak ewolucja (nie)przystosowała człowieka do pracy on-line,
– dokąd zmierza budowa ciała człowieka,
– na jakie zagrożenia narażone są osoby spędzające dużo czasu w pozycji siedzącej,
– jakich pacjentów od kilku miesięcy pojawia się w gabinecie o wiele więcej niż kiedykolwiek i dlaczego,
– ile czasu dziennie powinniśmy się ruszać i w jaki sposób,
– jak uniknąć bólu kręgosłupa i innych stawów,
– jak zadbać o prawidłową postawę ciała
Wykład organizowany w ramach projektu „Poznaj tajemnice ciała ludzkiego w teatrze anatomicznym XXI w.”, dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.
Serdecznie zapraszamy!